Joanna Parafianowicz

Z kredytem we frankach jest jak z seksem: bezpieczeństwo to podstawa

Większość Polaków uważa, że seks jest istotną częścią relacji z partnerem. Nie umieją jednak otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach i fantazjach.

Choć zabrzmi to mało seksownie, kredyt we frankach to także istotny element życia Polaków. I także o nim nie umieją oni, a niekiedy nie chcą rozmawiać. Być może ze wstydu, z obawy przed obnażeniem niewiedzy, albo z uwagi na to, że nie wiedzą jak się odpowiednio zabezpieczyć… W konsekwencji zaś, zamiast skupić się na sprawach na serio ważnych, żyją po to, aby spłacać raty. Dodatkowe zatrudnienie, praca na kilka etatów, a wszystko po to, aby po kilku latach terminowych wpłat okazało się, że zadłużenie wzrosło o 100%. Aż żal, że tylko ono…

Pomoc frankowiczom, to projekt opracowany przez Komisję ds. Wizerunku Zewnętrznego i Ochrony Prawnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Jego ideą jest poinformowanie osób, które zawierały tzw. kredyty frankowe, o przysługujących im uprawnieniach względem instytucji finansowych, w szczególności banków oraz zachęcenie do skorzystania z usług adwokackich, w celu dochodzenia przysługujących kredytobiorcom roszczeń ➡️ www.adwokatura.mobi.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply