Paulina Grajek

Sukienki na okazje, których przed nami wiele

Sukienka rzecz kobieca. Bez niej nie ma babskiej szafy. Listopad i grudzień, a także styczeń to miesiące kiedy staje się niezbędna. Andrzejki, Mikołajki, świąteczne spotkania, Wigilia a potem Sylwester i karnawał. Potrzebujecie wielu sukienek i radzę zająć się tym zaraz bo za chwilę będzie za późno 😉

Mała czarna. Kto jej nie lubi? Jest absolutnym must have i nie tylko z powodu Śniadania u Tiffaniego. Jest ponadczasowa i pasująca do wszystkich wymienionych wyżej okazji.

Zobaczcie sukienkę Motyl od Risk made in Warsaw. Obłędna! Kiedy idziesz, tańczysz, ruszasz się ona żyje razem z Tobą.

tu

Kolejny ich model czyli Slim Kim to model, który pasuje do każdej sylwetki. Marszczenia jakie ma i z przodu i z tyłu powodują, że wszystko co ma zostać ukryte jest ukryte a podkreślone są tylko pozytywne części sylwetki. Tym samym ta sukienka pasuje do każdej figury.

tu

Wolicie klasykę ale w żywych kolorach? Polecam sukienki polskiej marki Emoi, to rodzinna marka, tworzona przez mamę i córkę dla mam i córek, bardzo kobieca firma. Sukienki od nich sprawdzą się przy każdej okazji a dodatkowo są doskonale uszyte i leżą po prostu świetnie. Testuję codziennie. Mój ulubiony model jest w kolorze czarnym, z koronkowym rękawem i pasuje na wiele okazji.

tu


tu

Click Fashion to kolejna polska firma szyjąca i tworząca lokalnie. To ważne, bo takie firmy nie wykorzystują pracowników, wspierają polski biznes, dają zatrudnienie i warto je wspierać robiąc u nich zakupy. Dlatego tak chętnie promuję polską markę bo wiem, że mają świetną jakość i nikt nie cierpiał przy tworzeniu ubrania. Dla mnie to ważne, a dla Was?

tu

tu

Molton to następna polska marka, którą z pełnym przekonanie polecam. Jakość wykonania i ciekawe projekty skłaniają mnie do zastanowienia się czy czasem nie jest lepiej wydać raz więcej na sukienkę i mieć ją na dłużej niż zostawić 100 zł w sieciówce. Co ważne każda z tych marek ma też duże rozmiary w swojej ofercie a jak wiadomo nie wszystkie mamy rozmiary modelki i kobieta o pełniejszych kształtach może też ubrać się elegancko na wielkie wyjście.

tu

tu

tu

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply