Paulina Grajek

Star wars

Zbliża się premiera nowej części filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”!

Widzimy się w kinie 14 grudnia. Wybieram się tam z całą bandą wielkich fanów mieszkających w moim domu 😉 Z tej okazji na rynku pojawiły się różne gadżety związane z filmem, poszukiwane przez prawdziwych wyznawców Star Wars. Także modowe. Moc jest w modzie i możesz ją mieć. Outdoorowa marka Columbia wypuściła na rynek prawdziwą gratkę – limitowaną serię zimowych kurtek. Niezwykłych kurtek. Modele inspirowane kostiumami postaci z części „Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje” – księżniczki Leii, Luka Skywalkera i Hana Solo, przenoszą nas w klimat lat 80 tych. Nazwa kolekcji Echo Base pochodzi od tajnej bazy Rebeliantów na lodowej planecie Hoth. Opracowując kolekcję projektanci ściśle współpracowali z wytwórnią Disney Consumer Products i Interactive Media tak, aby wszystkie detale były autentyczne i wierne klasycznemu modelowi z filmu.

Kolekcję można kupić od dzisiaj (piątek 8 grudnia od 5 rano) tylko na zagranicznych stronach marki na przykład tu. Oczywiście w limitowanej wersji więc trzeba się pospieszyć. Ceny około 400 euro.

Marka Burton słynąca ze świetnej odzieży na snowboard już dawno temu stworzyła linię dedykowaną Gwiezdnym Wojnom. Kaski, buty i deski snowboardowe oraz gogle i rękawice stanowią interesującą kolekcję dla fanów sagi. Czas ferii już blisko, może uda się Wam coś jeszcze upolować.

deska snowboardowa Burton

Szukając modowych gadżetów powiązanych z filmem znalazłam jeszcze klasyczny model chodaków Crocs z wzorem ze sławnymi postaciami Star Wars, dla fanów w każdym wieku.

Crocsy

Oraz drugi model (aktualnie w promocji!) przygotowany na cześć zaprawionego w boju, tajemniczego Boba Fetta

Crocsy 

Poza tym cała masa bluz, butów, czapek z nadrukami z filmu. Wiele znanych firm włączyło wzory z Gwiezdnych Wojen do swoich kolekcji mi.in Adidas. Od nadmiaru aż boli mnie głowa, ale wybrałam dla Was kilka pozycji:

Bluza z Lordem Vaderem

koszulka męska Adidas

buty dziecięce Adidas

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Han
    13 grudnia 2017 at 18:16

    Autorka tego gwiezdnego postu niech szybko sprostuje, iż Jake Burton Carpenter nigdy w życiu na narty by sie nie zdecydował i na ciemną stronę mocy nigdy by nie przeszedł!

  • Leave a Reply