Anna Ples

Fearless

Gdybyście nie byli jeszcze przytłoczeni ilością filmów z morderstwem w tle, które Wam tutaj polecamy, to proponuję w weekend pochylić się nad serialem Fearless.

Jak sama nazwa wskazuje serial opowiada o kimś kto jest nieustraszony. W tym wypadku jest to zdeterminowana i uparta prawniczka, która czuje, że jej klient nie może być winny morderstwa nastoletniej uczennicy. Z tego powodu postanawia rozpocząć śledztwo na własną rękę.

W roli prawniczki Helen McCrory. W tle – problemy osobiste, uzależnienia, chęć odnalezienia sprawiedliwości, toksyczne relacje, skorumpowani urzędnicy, tajemnice, tajemnice. Zawsze, gdy oglądam film w którym prawnicy prowadzą tak ciekawe życie, czuję się bardzo, bardzo zazdrosna i zawiedziona, że nie biegam w seksownie opiętych jeansach, z glockiem w ręce, za jakimiś złoczyńcami, najlepiej przystojnymi, a potem nie idę do sądu i nie rzucam dowodami w twarz przeciwnikowi, mówiąc że sprawiedliwość wygrała. Eh…

Wracają do szarej rzeczywistości. Serial ma bardzo w porządku fabułę i obsadę i warto poświecić na niego parę godzin, oczywiście jednocześnie pisząc jakieś pismo procesowe. Prawnik przecież nigdy nie odpoczywa.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply