Paulina Grajek

W czym na Sylwestra?

Bawimy się jak chcemy. Może wybieracie się na wielki BAL a może zostajecie w domu na kanapie, pod kocem i z dobrym filmem oraz ukochanym przy boku, albo bawicie się z przyjaciółmi na spontanicznie zorganizowanej domówce. Na każdą z tych okazji przyda się sukienka, oczywiście oprócz opcji na kanapie, tu bowiem  polecamy wygodne spodnie i t-shirt albo miękko otulający szlafrok.

Na wielkim balu nie zginiesz w tłumie jeśli pokażesz się w czerwieni. Ta zjawiskowa sukienka, z możliwością wiązania góry na wiele sposobów, sprawia, że możesz pokazać się jednego wieczoru w kilku odsłonach. Wiązanie a la Marylin, krzyżowane z przodu, z tyłu, na jedno ramię w greckim stylu, z zasłoniętymi ramionami…. Jedna sukienka daje niekończącą się liczbę możliwości, bo z tym dekoltem możesz zrobić wszystko.

tu

Druga balowa opcja to warstwy. Powiewające tiule zwracają uwagę w tańcu, a Ty masz na sobie zarówno mini jak i maksi suknię.

tu

tu

 

Domówka pozwala na nieco większą swobodę i wygodę stroju. Welur nadal jest hitem sezonu i na dodatek przyjemnie otula ciało w zimowy wieczór. Na pewno będzie zwracał uwagę, szczególnie ten w kolorze chabrów.

tu

Stylowa na kanapie. Czemu nie😊 Na przykład w szlafroku w chmurki, który wprowadzi Cię miękko w Nowy Rok.

tu

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply