Paulina Grajek

17 lutego: Dzień Kota!

Dzień Kota obchodzony na całym świecie 17 lutego przypomina nam ile radości potrafi dać taki mięciutki, mruczący i bardzo niezależny towarzysz naszego życia.

Nie jestem kociarą, chociaż jako dziecko miałam w domu zawsze przynajmniej dwa koty, które trafiały do nas odnalezione w lesie, w rowie lub w piwnicy. W moim dorosły życiu celuję jednak w pieski a moją ulubioną rasą jest mops, do innej już nic mnie nie przekona. Właśnie rozważam powiększenie rodziny o kolejnego (dopiero drugiego) płaskopyska. Jak wiadomo jednak Joanna uwielbia koty a szczególnie „adwokoty” nie wypadało wspomnieć o tej okazji na blogu pod kątem modowym.

Dla miłośników kotów polecam urocze koszulki z nadrukami:

Tulzo

bluzy z uszkami:

Aliexpres

Dla elegantek, ceniących klasykę polecam koszulę z kocimi wzorami, ta od polskiej marki EMOI na pewno zwróci na Ciebie uwagę klasą i dobrym wykonaniem a nie tylko nieoczywistym wzorem.

Emoi

Inna polska marka proponuje nieco bardziej rzucający się w oczy wzór ale także elegancki, który możesz założyć pod marynarkę nawet do pracy

Bialcon

Jeśli nie chcecie się tak bardzo chwalić miłością do puszystych kotów wystarczy mały manifest w pracy podczas porannej kawy i dla wtajemniczonych od razu wiadomo o co chodzi. Kubek dla Radcokota lub Adwokota sprawi, że kawa będzie jeszcze lepsza.

Prawnicy Kochają Inaczej

Prawnicy Kochają Inaczej

 

 

 

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  MP
  15 lutego 2018 at 14:13

  Fajne, ale raczej nie dla mężczyzn. Też w dzieciństwie było w domu pełno kotów i zawsze ręce miałem podrapane 😉

  • Reply
   Paulina Grajek
   15 lutego 2018 at 19:19

   Kubek całkiem męski;)

  Leave a Reply