Paulina Grajek

Dzień Kobiet – święto pełne kwiatów

Ubranie zamiast bukietu? Brzmi może mniej romantycznie, ale w tym roku z okazji Dnia Kobiet proponuję modową alternatywę dla goździków – ubranie się w kwiecisty print.

Dzień Kobiet wyjątkowo kojarzy się z kwiatami, już od najmłodszych lat dostawałyśmy bukiety i roślinki w doniczce od taty, starszego brata, czy kolegów z klasy. Teraz wręcza je nam ukochany mężczyzna albo syn. To miły gest, może jednak warto w tym roku zrobić wyjątek i sprawić sobie prezent od siebie samej? Z okazji naszego święta – kwiaty, jednak tym razem na ubraniu.

Kwiecisty wzór w modzie, obecny od dawna, w tym sezonie również pojawia się na wybiegach z wiosennymi kolekcjami. Będzie zatem nie tylko miłym prezentem dla siebie, ale i modnym akcentem w ciepłe dni.

Jeśli lubisz kobiecy styl, wybierz sukienkę. Risk made in Warsaw stawia na fioletowe bzy, proponując sukienki w klimacie boho.

Risk made in Warsaw

Sukienki w kolorowe kwiaty znajdziemy też w innych markach np. w polskiej firmie Emoi

 

Emoi

Orsay proponuje w tym sezonie nie tylko sukienki ale też inne części garderoby oraz dużo dodatków z kwiatkami. Jestem fanką tej wiosennej torby.

Orsay

Spodobały mi się także spodnie w kwiaty.

Orsay

Inna młoda polska marka Feria, której sklep działa dopiero od wczoraj, proponuje nam print w bardziej tropikalnym wydaniu – sama zdecyduj, jakie kwiaty chcesz dostać… 😉 przy okazji masz gwarancję doskonałej jakości i wykonania charakterystyczną dla wielu polskich marek odzieżowych

Feria

Feria

Feria

Kwiatowy total look Cię nie przekonuje? Postaw na jeden element garderoby. Haftowane w motyw kwiatów szpilki czy pasek od Promod to delikatny kwiatowy akcent psujący do minimalistycznej kreacji.

Promod

Promod

Kobieca bluzka od Click Fashion ozdobi nie tylko Twoją stylizację, ale i szafę.

Click Fashion

Celebruj swoja kobiecość i podkreśl ją kwiatowym dodatkiem. Nic nie sprawdzi się lepiej w tym dniu, jak właśnie kwiaty, tylko tym razem w trochę innym wydaniu. Wybierz więc prezent, który pozostanie z Tobą na dłużej – ubranie zamiast bukietu! 😉

 

 

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply