Paulina Grajek

Niewidzialna ekipa do zadań specjalnych

Czy wiecie dlaczego wszystkie gwiazdy wyglądają świetnie na ściankach, nawet te w nieco większym niż modelowe 36 rozmiarze? Ponieważ mają ekipę, która je wspiera. Przeanalizowałam dla Was rynek pod tym kątem. Płaski brzuszek, gładkie uda, smukła sylwetka i wcięta talia. Każda chciałaby to mieć, a tylko niektórym dała to łaskawa natura. W obliczu wyzwania jakim są letnie imprezy – wszyscy postanowili brać śluby nie bacząc na koszty rozwodów, a komunie również wymagają zaprezentowania się przed dawno nie widzianą rodziną, której chcesz pokazać się od najlepszej strony.

Rajstopy – tajna broń kobieca.

Każda z nas marzy o sylwetce idealnej, ale nie każda ma silną wolę aby uzyskać ją za pomocą wyczerpujących ćwiczeń. Odpowiednio dobrane rajstopy czynią cuda ja cena w CCC. Kto raz przekona się, co można uzyskać dzięki założeniu rajstop modelujących, wyszczuplających czy antycellulitowych będzie ich absolutnym psychofanem.

Zbędne kilogramy i małe wałeczki skutecznie ukryją rajstopy modelujące, które zwykle zaczynają się tuż pod biustem, są idealnie dopasowane, wysmuklają sylwetkę. Talia dzięki nim wygląda szczupło i a brzuszek znika bez śladu. Takie dopasowane rajstopy nie zsuwają się, ponieważ mają pasek silikonu, który utrzymuje je na miejscu. Dzięki zastosowaniu płaskich szwów i nieuciskającej gumki, górna część rajstop modelujących jest niewidoczna pod ubraniem. Niewidzialne i do zadań specjalnych. To łatwiejsze niż bieganie o 6 rano przed pracą😉

rajstopy spłaszczające brzuch:

modelujące talię

modelujące sylwetkę

wyszczuplające brzuch

Pupa jak u Jennifer Lopez? Nic prostszego, możesz teraz taką mieć w 5 minut zakładając rajstopy push up😉

Ich modele idealnie dopasowują się do brzucha, ud i bioder poprawiając kształt sylwetki i modelując ją we właściwym obszarze. Zamiast męczących przysiadów i wykroków, które oczywiście też pozytywnie wpływają na ten obszar ciała.

Znalazłam jeszcze rajstopy, które pomagają w walce ze zmorą naszych czasów, czyli cellulitem. Mają w sobie przędzę zawierającą mikrokapsułki uwalniające pod wpływem ciepła kofeinę, która wpływa na redukcję cellulitu i poprawę jędrności skóry. Kapsułki z kofeiną (uwaga nie jemy!) znajdziesz w rajstopach marki Gabriella w modelach:

link

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply