Paulina Grajek

Nie kupuj, wypożycz

Ile razy musiałaś inwestować w nową sukienkę mając już wiele innych, których nie chciałaś zakładać po raz drugi? Czy kupowanie sukienki na każde nowe wyjście to dobry pomysł? Jeśli nie chcesz gromadzić i za każdym razem chcesz wyglądać stylowo i inaczej wypożycz sukienkę zamiast ją kupować.

Pomysł na wypożyczalnię sukienek okolicznościowych kiełkował w mojej głowie od dawna. Na świecie jest to już mocny i modny trend. Wypożyczają się nie tylko ubrania okolicznościowe ale też codzienne, plus akcesoria takie jak torebki i biżuteria. Największa amerykańska wypożyczalnia Rent The Runway oferuje tysiące ubrań do wyboru i abonament na wypożyczenia, także online. U nas działania takich miejsc zdecydowanie mają mniejszą skalę ale jest ich jeszcze tak mało, że pomysł szybko wdrożyłam w życie.

Od kilkunastu lat wprowadzam na rynek i promuję firmy odzieżowe zajmując się PR mody. Poza tym odpowiadam zarówno ja jak i mój zespół za kreację wizerunku gwiazd oraz osób prywatnych, które nie boją się z takiej usługi skorzystać, a których praca wymaga dobrego wyglądu. Tym zajmuje się moja agencja PR.

W nowym projekcie Khaki Rent Fashion możecie wypożyczyć sukienki na wszelkie wyjścia – do teatru, na wesele, na party w ogrodzie a nawet na oficjalną służbową kolację. Wypożyczenie to nie wszystko, zajmiemy się każdą odwiedzającą nas panią i podpowiemy jej co najbardziej pasuje do jej typu urody, figury i jest zgodne z trendami. Poczujesz się jak gwiazda😊 pod opieką stylistów. Wszystko to za 150 zł bo taka jest cena wypożyczenia sukienki na 3 doby, w tym nie martwisz się pralnią i drobnymi uszkodzeniami. Kaucja niezależnie od wartości sukienki wynosi 200 złotych. To oznacza, że w cenie jednej sukienki masz trzy lub cztery różne, na każde wyjście inną.

Khaki Rent Fashion oferuje też abonament na wypożyczenia, Klientka podpisując umowę i wpłacając co miesiąc 400 złotych może wypożyczyć do 5 sukienek w trakcie miesiąca a kaucję zostawia tylko raz. Co oznacza nową sukienkę na każdy szalony weekend. W każdej chwili można też z tej opcji zrezygnować.

Częste zmiany asortymentu i stałe dostawy sukienek gwarantują, że zawsze jest coś nowego do wypożyczenia.

Na ulicy Zgoda 4 lok 6 w Warszawie można stacjonarnie przymierzyć sukienki pod naszym fachowym okiem. Przy okazji zapraszamy na kawę.

Na Instagramie pokazujemy nowości i to co się dzieje w wypożyczalni – śledźcie nas tu i kontaktujcie się z nami aby umówić się na wypożyczenie https://www.instagram.com/khaki_rent_fashion/?hl=pl

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply